Szukaj
  • olszanickibonito

MINI-OBÓZ ZAKOPANE

Zaktualizowano: paź 27

Kolejną inicjatywą Akademii Piłkarskiej Bonito będą trzydniowe obozy piłkarskie, na których oprócz treningów piłkarskich i sparingów na zawodników czeka mnóstwo atrakcji.


26 listopada zaplanowany jest wyjazd na pierwszy tego rodzaju obóz, w którym

udział wziąć mogą wszyscy zawodnicy naszej Akademii, lub dzieci spoza niej, które pod okiem trenerów chcą aktywnie spędzić weekend w zimowej stolicy Polski.

Nocleg i pełne wyżywienie (śniadanie, obiad i kolację) zapewni nam Willa Basieńka znajdująca się w Zakopanym przy ul. Brzozowskiego 24a. Do dyspozycji obozowiczów oddana będzie sala w której odbywać się będą zajęcia sportowe oraz duży salon do zabaw integracyjnych
Dodatkowymi atrakcjami, które czekają na uczestników jest wyjazd kolejką linową na

Gubałówkę, oraz Góralski Ślizg - Gigantyczna 8 torowa

zjeżdżalnia zlokalizowana tuż przy Krupówkach pod dolną stacją kolei na Gubałówkę. Ścigaj się razem z innymi. Zjeżdżaj parami w tandemie. Super zabawa dla wszystkich w Zakopanem.

W drodze powrotnej obozowicze spędzą aktywnie czas w Parku Trampolin w Nowym Targu w którym do dyspozycji jest ponad 2200 m² powierzchni trampolin i wyposażenia.Oferta kierowana jest głównie do naszych młodych piłkarzy z AP Bonito jednak dla dzieci nie uczęszczających do nas na treningi a zainteresowanych wyjazdem mamy dobrą wiadomość! Mogą jechać z nami.

Oprócz dzieci wziąć udział w wyjeździe mogą rodzice, a szczegóły znajdziecie w ofercie


Koszt Wyjazdu:

  • 300zł - Zawodnik Akademii.

  • 450zł - Dzieci nie uczęszczające na treningi do AP Bonito.

  • 350zł - Rodzic.