top of page

Oferta zajęć

photo-1526232761682-d26e03ac148e_edited.jpg

Szkółka Piłkarska

Od 9 lat Akademia Piłkarska Bonito prowadzi treningi piłki nożnej na terenie Mszany Dolnej. Stawiając na ciągły rozwój dołączyliśmy do Prestiżowego Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich. Jako jedna z nielicznych Akademii w Polsce możemy pochwalić się Złotym Certyfikatem. W AP Bonito treningi prowadzone są przez licencjonowanych trenerów UEFA, w małych grupach - maksymalnie 12 zawodników na 1 trenera.

mahan-turga-E1VyogCh6RE-unsplash.jpg

Akademia Pro

Dbając o zawodników wybitnie uzdolnionych wychodzimy z inicjatywą organizacji treningów dodatkowych mających na celu wyeliminować braki w wyszkoleniu piłkarskim. Podczas indywidualnych zajęć trener w oparciu o testy techniczno - motoryczne dobiera środki treningowe, tak by poprawić u zawodnika jego słabsze elementy i pozwolić wskoczyć na level wyżej.

Online Shopping

Obozy sportowe

Chcąc zapewnić najwyższy poziom rozwoju umiejętności piłkarskich naszych młodych piłkarzy, co najmniej raz do roku organizujemy wyjazdy na obozy sportowe. Podczas tygodniowych zgrupowań nasi trenerzy starają się przekazać zawodnikom jak największą dawkę wiedzy.

photo-1556476874-c98062c7027a.jpg

Przedszkolak z piłką

Istotnym projektem organizowanym przez Akademię Piłkarską Bonito jest prowadzenie treningów w przedszkolach i klasach 1-3. Jak dobrze wiemy aktualnie na świecie uwagę dzieci przykuwają ekrany telefonów i komputerów, a aktywność fizyczna odstawiana jest na boczny tor. Chcąc zachęcić do uprawiania sportu i do aktywnego spędzania wolnego czasu, AP Bonito organizuje zajęcia w przedszkolach na terenie Mszany Dolnej i w sąsiednich miejscowościach.

Cyfrowy chronometr

Testy motoryczne

Dwa razy do roku w Akademii organizowane są testy motoryczno - techniczne, które obrazują nad czym zawodnicy i trenerzy powinni pracować w trakcie treningów i meczy.

Kontakt
Online Shopping

Sparingi, Mecze Ligowe i Turnieje

Zawodnicy naszej Akademii weryfikują swoje umiejętności w starciach z przeciwnikiem.

Kontakt
Oferta: Usługi
bottom of page